![](https://www.manetas.net/data/sites/1/GalleryImages/231/FullSizeImages/ftelia-bay-mykonos-comfort-6-567x567.jpg)
![](https://www.manetas.net/data/sites/1/GalleryImages/231/FullSizeImages/ftelia-bay-mykonos-comfort-6-567x567.jpg)
FTELIA BAY-MYKOΝΟΣ
Mία ακόμα δουλειά ολοκληρώθηκε και το αποτέλεσμα αποζημιώνει τόσο τους ιδιοκτήτες και τον δημιουργό , όσο και το κοινό.
Σχεδιασμένο από τον διακοσμητή Παπαναστασίου Δημήτρη , το FTELIA BAY αποτυπώνει την κλασσική ομορφιά της Μυκόνου με μία πιο μοντέρνα και στυλάτη άποψη.
Ο συνδυασμός της πέτρας με την πατητή τσιμεντοκονία και τις ξύλινες επενδύσεις στα μπάνια των δωματίων καθώς και τα ελαφρώς Boho στοιχεία συνθέτουν μία εικόνα ολοκληρωμένη και διαφορετική.
Η εταιρεία ΜΑΝΕΤΑS είχε την χαρά και την τιμή να συμμετάσχει σε αυτό το project με τα υλικά, τα πλακίδια και τα είδη υγιεινής γνωστών Ιταλικών οίκων.